Rozwiązania, które inspirują – Drzwi Tarasowe | Przewaga systemu

Rozwiązania, które inspirują

OTWIERAMY SIĘ
NA NATURĘ


Współczesna architektura jest wynikiem kompromisu pomiędzy prostotą, funkcjonalnością i naturą. W najnowszych trendach dominują nowoczesne bryły, otwarte przestrzenie i zupełnie odmienne niż jeszcze kilka lat temu podejście do planowania otoczenia.


Otwieramy się na naturę – zapraszamy ją do naszych wnętrz, wykorzystując w projektach architektonicznych coraz większe przeszklenia. Drzwi tarasowe w nowo budowanych domach na niektórych ścianach mogą zajmować większą powierzchnię niż mur. Takie podejście zupełnie zmienia perspektywę myślenia o domu jako o przestrzeni. Zaciera się bowiem granica między wnętrzem, a otoczeniem domu.

Nowoczesne, inteligentne rozwiązania, często niezauważalne w codziennym użytkowaniu, sprawiają, że życie staje się łatwiejsze nawet wówczas, gdy drzwi tarasowe są bardzo duże. To dzięki innowacyjnym technologiom korzystanie z nich jest komfortowe. Ta dyskretna wygoda staje się standardem oczekiwań wobec rozwiązań dla nowoczesnych domów.

Dowiedz się, dzięki jakim rozwiązaniom żyje się lepiej.

 

60 lat doświadczenia!

Innowacyjna technologia dla tarasowych drzwi poodnoszono-przesuwnych HS ma ponad 60 lat. Sprawdź, jakie rozwiązania sprawiają, że obsługa nawet dużych drzwi tarasowych staje się komfortowa i bezpieczna.

Odkryj zalety poszczególnych elementów technologii HS, które tworzą przewagę systemu.

Otwieranie i zamykanie drzwi tarasowych za pomocą telefonu – wyprowadź zdalnie psa na spacer

Czasami chcielibyśmy być w dwóch miejscach jednocześnie. Innowacyjna technologia może nam w tym pomóc! Zdalne sterowanie drzwiami tarasowymi to wygoda dla wszystkich domowników, nawet tych czworonożnych.

Sprawdź, jak nasze rozwiązania ułatwiają codzienne życie!

Zdalna kontrola stanu zamknięcia drzwi i okien

Wyjeżdżasz na wakacje? Czy Twój dom jest na pewno bezpieczny? Niezależnie od tego, gdzie jesteś, dzięki innowacyjnym technologiom w każdej chwili możesz sprawdzić, czy okna i drzwi w domu są zamknięte, a nawet zajrzeć do środka!

Inteligentne wykrywanie przeszkód w drzwiach tarasowych

Szczęśliwy dom to miejsce, w którym czujemy się komfortowo i bezpiecznie. Zastosowanie napędu z inteligentnym wykrywaniem przeszkód, może uchronić nasze dzieci przed nieszczęśliwymi wypadkami.

Dom bez barier – automatyczne drzwi tarasowe z niskim progiem

Swobodne wyjście na taras dzięki niskiemu progowi i możliwości sterowania drzwiami za pomocą pilota – kreujemy przestrzeń bez barier, pokonując ograniczenia. Sprawdź, jak to robimy dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii.

Bliskość natury i nieograniczona przestrzeń

Duże przeszklenia tarasowe łączą wnętrze domu z jego otoczeniem i tworzą dwa przenikające się światy, dzięki którym możemy doświadczać bliskości z przyrodą przez cały rok.

Wszystko za sprawą technologii, która dla domowników oznacza po prostu wygodę i bezpieczeństwo. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwiązań do drzwi tarasowych – zapewniamy najlepszą technologię, dzięki której czujesz się w swoim domu komfortowo i bezpiecznie.

Push&Go

Obsługa dużych i ciężkich drzwi z dużymi przeszkleniami może być lekka i łatwa dzięki funkcji Push&Go – delikatne pchnięcie skrzydła/klamki powoduje automatyczne zamykanie lub otwieranie drzwi.

Komfort i bezpieczeństwo, o którym marzysz

Automatyczne drzwi tarasowe zapewniają komfortową i bezpieczną obsługę na najwyższym poziomie. Zdalne sterowanie drzwiami tarasowymi za pomocą pilota czy telefonu to wygoda dla wszystkich domowników.

Jesteśmy pionierem w zakresie rozwiązań opracowanych z myślą odrzwiach tarasowych. Już 60 lat temu wprowadziliśmy na rynek pierwszy system okuć podnoszono-przesuwnych, które do dziś mają wpływ na obowiązujące standardy.

Innowacyjna technologia na wyciągnięcie ręki

Budownictwo bez barier opiera się według nas na zasadzie zrównoważonego, długofalowego rozwoju. Dla każdego użytkownika domu lub obiektu oznacza to wzrost komfortu oraz brak barier architektonicznych. Dlatego kreujemy przestrzeń życiową tak, by była ich pozbawiona i przyjazna wszystkim ludziom.

Rewolucyjne rozwiązanie dla drzwi tarasowych – całkowicie zabudowany napęd HS ePOWER

Całkowicie zabudowana technologia napędowa, panel dotykowy zamiast klamki, inteligentne wykrywanie przeszkód, zasilanie za pomocą akumulatorów – to prawdziwa rewolucja!

Sprawdź jak działa innowacyjny napęd do drzwi podnoszono-przesuwnych HS ePOWER.